Hakkımızda

Sektörde 60 Yıllık tecrübesiyle İnşaat , Orman Ürünleri İmalat ve Satışı ile Şahıs Şirketi olarak faaliyete başlayan , 2000’li yıllarda Limited Şirketi olarak faaliyete devam eden firmamız şu an ki Unvanıyla DÜLGER AĞAÇ SANAYİ AŞ olarak kurumsallaşma adına emin adımlarla ilerlemektedir.
Gelişen günümüz koşullarına ayak uyduran Dülger Ailesi , Plywood üretimine yönelmiş ve 2013 yılında Çankırı’da Organize Sanayi Bölgesi’nde 33.000 M2.lik alanda Plywood üretimine başlamıştır.
Ülkemize katma değer sağlamak , kaliteli ve güvenilir üretim ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak üzere var gücümüzle çalışarak yeni yatırımlar planlamaktayız.
2016 Yılı itibariyle üretim kapasitemiz ikiye katlanmış olup, 8.188 M3 olan Plywood üretim kapasitemiz , 16.400 M3’e çıkarılmıştır.
Bunun yanı sıra üretimimizde kullanmak üzere yurt dışından ithal ettiğimiz yarı mamulleri ( Papel ) , 2016 yılı itibariyle 26.400 M3 kapasite ile kendi bünyemizde üretmeye başladık.

Hakkımızda

Misyonumuz

Müşterilerimizin İhtiyaç ve Beklentilerini Karşılayan,
Performans ve Güvenlik Standartlarına Uygun ,
Çevrecilik ve Estetik Anlayışına Duyarlı Üretim Yapmak,

Ve bunu takım ruhu ile donanımlı ,eğitimli kadromuzla geliştirmek firmamızın temel politikasıdır

Misyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye Piyasasındaki Mevcut Konumumuzu Hızla Geliştirerek , Uluslararası Platformda Aranan ve Tercih Edilen Bir Marka Konumuna Taşımayı Hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz